БИВШИ ТРЕНЕР НОВАКА ЂОКОВИЋА: Србин има најмање навијача од "велике тројке"
НЕКАДАШЊИ Грен слем финалиста Тод Мартин, једно време радио је као тренер у тиму Новака Ђоковића, каже да је српски ас показао бројне квалитете током каријере.
ФОТО: АП
Американац, који је највише био четврти на АТП листи, каже да Новак има најмање навијача у групи "велике тројке", али да му то нимало не смета.
У разговору за "Сандеј Ворлд", Мартин је изрекао много похвала на рачун светског броја један који ће бити главни фаворит за титулу и ове године у Мелбурну.
- Једна од лепота живота је и у томе што није фер. Новак је тек трећи точак у том смислу наклоности јавности. Ипак, његова достигнућа су доказала да није трећи по снази и капацитету - каже Мартин.
Америкамац је посебно импресиониран Новаковом менталном снагом.
- Имајући прилику да радим са њим, знам да када је концентрисан, има тај менталитет 'идем главом кроз зид'. Није увек фокусиран, али када јесте, а то смо гледали у дужим периодима, он и не мора да игра сјајно. Он је велики борац и ужива у томе - поручио је Тод Мартин.
Ђоковић је од 8. до 21. фебруара покушати да освоји девети пехар на Аустралијан опену и 18. у каријери.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПРЕНОС, АРГЕНТИНА - ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА: Спектакл у продужецима! (ВИДЕО)
Фудбалери Аргентине играће меч шеснаестине финала Светског првенства против Зеленортских острва. Меч почиње у 00.00 а ви можете ток утакмице пратити на порталу Новости.
04. 07. 2026. у 00:00
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"
ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.
03. 07. 2026. у 17:09
Коментари (0)