БЕЗ ФЕДЕРЕРА НА АУСТРАЛИЈАН ОПЕНУ: Швајцарац разочаран што не може да игра у Мелбурну
ШВАЈЦАРСКИ тенисер Роџер Федерер одлучио је да пропусти први Гренд слем у сезони - Аустралијан опен.
Роџер Федерер фото: АП
Турнир у Мелбурну ће се ове године одржати од 8. до 21. фебруара 2021. године, а 39-годишњак из Базела неће имати прилику да поправи свој конто када је број највећих трофеја у питању.
И сам Федерер је разочаран што неће моћи да наступи на Аустралијан опену.
- Федерер нема времена да се припреми за Гренд слем и веома је разочаран због тога. Аустралијан опен је увек заузимало посебно место у његовом срцу. Сетите се да је Роџер био први који је АО назвао "срећним Слемом". Желимо му све најбоље док се припрема за повратак на терен. Радујемо се његовом доласку у Мелбурн 2022. године - рекао је директор турнира Грег Тили.
Подсетимо, легендарни Швајцарац је шест пута у каријери освајао први Гренд слем, а последњи пут 2018. године.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ТО СЕ ЗОВЕ ЉУБАВ: Због Новака у корони прешла 3100 километара, само да му донесе поклон
29. 12. 2020. у 10:39
СВЕ ЂОКОВИЋЕВЕ НЕКРЕТНИНЕ: Ево шта све поседује најбољи тенисер света (ВИДЕО)
28. 12. 2020. у 18:59
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)