ЉУБИЧИЋ О ФЕДЕРЕРУ: Мотивисан је и жели велике титуле

Марко Паунић
Марко Паунић

06. 12. 2020. у 13:52

ШВАЈЦАРСКИ тенисер Роџер Федерер жели да максимално спреман дочека почетак нове сезоне, како би се борио за велике титуле следеће године, открио је његов тренер Иван Љубичић.

ЉУБИЧИЋ О ФЕДЕРЕРУ: Мотивисан је и жели велике титуле

Роџер Федерер фото: АП

Тренутно пети тенисер света потврдио је да ће се на терен вратити на Аустралијан Опену.

- Роџер тренира напорно, мотивисан је да се бори за велике титуле следеће сезоне - рекао је Љубичић.

- Био сам у Швајцарској, радили смо заједно. Роџер је баш мотивисан. То је невероватно. Многи се питају зашто још игра, али он ужива. Жели да буде конкурентан када сезона почне, да буде на нивоу као пре повреде - изјавио је Љубичић. 

Подсећамо, још се не зна када ће почети Аустралијан Опен. Према првобитном плану такмичење у Мелбурну требало је да крене 18. јануара, али су се потом појавиле информације о одлагању због обавезног двонедељног карантина у држави Викторији.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (1)

КАРЛЕУША ОТКРИЛА ЦЕЦИ ИСТИНУ О СНАЈИ: Није остала равнодушна на речи о Вељку и Богдани