ШОК ЗА УКРАЈИНСКОГ ТЕНИСЕРА: Доживотна суспензија због намештања мечева

Оља Мркић

04. 12. 2020. у 18:43

УКРАЈИНСКИ тенисер Станислав Поплавскиј доживотно је данас суспендован због намештања мечева.

ШОК ЗА УКРАЈИНСКОГ ТЕНИСЕРА: Доживотна суспензија због намештања мечева

Фото: ЕПА

Јединица за интегритет тениса открила је да је Поплавскиј учествовао у намештању утакмица и "активностима ван терена" у више наврата између 2015. и 2019. године.

Поплавскиј, чији је најбољи пласман на АТП листи било 440. место, није пријавио надлежнима да су га контактирале особе заинтересоване за намештање мечева.

Он је кажњен и са 10.000 долара и прихвато је све оптужбе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"

МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.

25. 02. 2026. у 06:27

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ПЛАНИРАЈУ НАПАДЕ НА ГАСОВОДЕ ИСПОД ЦРНОГ МОРА, АЛИ ПОСЛЕДИЦЕ ЋЕ БИТИ КАСТАСТРОФАЛНЕ И ПО ЕВРОПУ Путин упозорио на нападе на Турски ток