НОВАК ЋЕ БРАНИТИ ТИТУЛУ У АУСТРАЛИЈИ: Играће се Аустралијан опен, ево када турнир почиње
ИЗВРШНИ директор "Тенис Аустралије" Крејг Тајли је потврдио да ће се Аустралијан опен играти.
Фото АП
Он је рекао да ће турнир почети 8. фебруара. Први Грен слем у сезони је био под великим знаком питања због пандемије коронавируса.
Ситуација је била посебно тешка у држави Викторији, али су строге епидемиолошке мере дале одличне резултате, па је Аустралијан опен добио зелено светло.
- Требало нам је мало времена, али имамо сјајне вести, изгледа да ћемо бити у позицији да одржимо Аустралијан опен од 8. фебруара. Играчи ће морати у карантин на две недеље од 15 јануара, али је Влада Викторије одобрила посебне услове за учеснике Аустралијан опена. Сагласили су се са тим да је њима неопходна могућност да се припреме за гренд слем - изјавио је Тајли.
Тако ће Новак Ђоковић у Аустралију стићи средином јануара да би најпре провео две недеље у обавезном карантину, како би потом почео одбрану трофеја.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ ОСТАО У ЧУДУ: Обавезна вакцина пред Аустралијан опен? Нисам упознат...
23. 11. 2020. у 08:23
ТВРДО НА "АЛФОНСО МОРУБЕУ": Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака
ФУДБАЛЕРИ Сеуте угостиће Кадиз у дуелу који долази у осетљивом тренутку за оба тима (14.00). Завршница сезоне у Сегунди доноси све већи притисак, јер сваки бод може да направи значајну разлику на табели.
28. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске тичу се - прошлости. Неко ће рећи измишљене, неко "па и не баш", али свакако, привукле су велику пажњу.
28. 03. 2026. у 19:38
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)