ШВАРЦМАН: Шта је тешко када Новак игра најбоље? Све је тешко, он је изузетан!
АРГЕНТИНСКИ тенисер Дијего Шварцман кратко је прокоментарисао дуел са Новаком Ђоковићем.
ФОТО: ЕПА
Аргентински тенисер Дијего Шварцман кратко је прокоментарисао дуел са Новаком Ђоковићем.
Ђоковић је у првом колу групне фазе Завршног турнира победио Шварцмана са 6:3, 6:2.
Дијего је на конференцији за новинаре морао да одговори са чиме у Новаковој игри му је било најтеже да се избори.
"Против њега је све тешко. То што он ради када игра свој најбољи тенис је да вас константно шета по целом терену. И то током сваког поена у мечу", одговорио је Шварцман и наставио:
"Тако да је веома тешко видети или знати шта ће да уради. Тешко је одиграти добро током поена јер он константно мења смер, игра сјајну одбрану, сјајно напада... Изузетан је у томе када крене да вас 'шета'".
Друго колу Групе "Токио 1970" на програму је у среду.
Препоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ: Није лако дебитовати у Лондону! Имао је Ноле поруку и за навијаче!
16. 11. 2020. у 16:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу
После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.
23. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)