ЂОКОВИЋ ОТВОРИО ДУШУ: Некада не спавам и не једем, нервоза, стрес, "торнадо"...
НОВАК Ђоковић ће шесту годину у каријери завршити на првом месту АТП листе, чиме ће се изједначити са досадашњим рекордером Питом Сампрасом.
ФОТО: ЕПА
Управо са Американцем и Тимом Хенманом је водио разговор у склопу најаве завршног Мастерса у Лондону и, наравно, дотакли су се те теме.
Српски тенисер је открио са каквим се све потешкоћама сусреће током каријере.
- Велико је достигнуће и ниво посвећености коју морате да покажете у животу и у начину сопственог организовања, не само на терену, него и ван њега. У потпуности разумем Пита о чему говори - рекао је Ђоковић и додао:
- Некада не једете и не спавате добро, имате узбуђење у стомаку, некада можда и тешке односе са вашим окружењем. Некада сте неподношљиви према сами себи. Нервоза, стрес, 'лептирићи', назовите то како желите. Све те позитивне и негативне емоције, сав тај 'торнадо' унутар вас... Толико бринете око тога.
На крају је одао признање Сампрасу, чији је рекорд изједначио ове 2020. године.
- Шест година узастопно... Не знам како си то успео, Пит, али велико поштовање за тебе", закључио је Ђоковић.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АНЋЕЛОТИ И БРАЗИЛ У ПРОБЛЕМУ: Нејмар због повреде и даље ван терена и тренажног процеса
НА стадиону Хантингтон Банк Филд у Охају, Бразил и Египат играју пријатељски меч у склопу последњих припрема за Светско првенство.
06. 06. 2026. у 07:00
ЦЕО ИЗРАЕЛ У ШОКУ: Не може да верује шта се дешава у Тирани! (ВИДЕО)
Светско првенство у фудбалу "само што није", а најновије вести - прилично су бурне.
06. 06. 2026. у 12:41 >> 17:07
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)