БРАВО, ВИКТОРЕ: Троицки се пласирао у главни жреб турнира у Софији
СРПСКИ тенисер Виктор Троцики пласирао се у главни жреб турнира у Софији, пошто је у финалу квалификација савладао Италијана Фабриција Орнага са 6:2, 6:4.
фото: ЕПА
Тренутно 194. играч света је оправдао улогу фаворита и без већих проблема је успео да се домогне учешћа на турниру у главном граду Бугарске.
Колико је Троицки био доминантан показује чињеница да ривалу током целог меча није дозволио ниједну прилику за брејк, док је наш тенисер два пута у првом, и једном у другом сету ривалу одузимао сервис.
Искусни 34-годишњак је славио после једног сата и осам минута игре и добро је што није провео пуно времена на терену.
Остаје да се види ко ће Виктору бити ривал на старту турнира.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
СРБИЈО РАДУЈ СЕ: Фантастична форма Тадића! Пети гол у низу српског репрезентативца.
08. 11. 2020. у 15:02
ЗВЕРЕВ СТАВЉА СО НА РАНУ НАДАЛУ: Ја и Медведев смо најбољи играчи на турниру!
08. 11. 2020. у 09:57
ГОЛЕАДА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе
ПОСЛЕ спектакуларних 5:2 у Паризу, ПСЖ долази на "Стамфорд бриџ" (21.00) са огромном предношћу и вером да ће проћи у четвртфинале, док светски шампион мора да направи праву сензацију ако жели да остане у трци за трофеј Лиге шампиона.
17. 03. 2026. у 07:40
ТРАМП СЕ ОВОМЕ НИЈЕ НАДАО: Иран напрасно добио савезника
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А најновије вести из спорта тичу се управао Иранаца и Сједињених Америчких Држава, чији је председник Доналд Трамп недавно изјавио да би Ирану било боље да не долази на Мундијал који се управо и у САД одржава ове године. Па опет, прописи су јасни, Иранци "морају у Америку", али... Сада су добили важног савезника у својој намери да Мундијал играј негде другде.
18. 03. 2026. у 17:16
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)