СРБИЈО РАДУЈ СЕ: Фантастична форма Тадића! Пети гол у низу српског репрезентативца.

08. 11. 2020. у 15:02

ДУШАН Тадић наставља да игра у одличној форми!

Фудбалери Ајакса су савладали Утрехт на гостовању (3:0), а један од најбољих на терену био је управо српски репрезентативац. Његова форма може да радује селектора Орлова Љубишу Тумбаковића пред бараж Лиге нација против Шкотске на стадиону "Рајко Митић".

Капитен Копљаника постигао је пети гол заредом, овога пута из пенала, али то не умањује његов фантастичан учинак и седам погодака у исто толико последњих мечева за Ајакс!

Тадић је мрежу Утрехта затресао у 71. минуту из пенала, јер је Траоре оборен у казненом простору. Претходно је вођство Копљаницима донео Класен у 62. минуту, док је коначан резултат поставио Промес у судијској надокнади.

Подсетимо, Тадић је 18. октобра два пута био стрелац против Херенвена, неколико дана касније дефанзивац Ливерпула скинуо је лопту са гол-линије, док је серија српског везисте кренула од 24. октобра.

Постигао је гол против Венлоа, у оној чувеној победи од 13:0, затим против Аталанте и Митјиланда у Лиги шампиона, затресао је мрежу и голмана Фортуне Ситарда у домаћем првенству.