ГОРАНЕ, ЧЕСТИТАМ, НАЈГОРИ СИ: Новак подигао пехар, па се обратио пријатељу Иванишевићу

Новости онлајн

29. 08. 2020. у 21:55

НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић био је задовољан након што је после два часа игре и невероватног птрокрета савладао Милоша Раонића 1:6. 6:3, 6:4 и освојио 80 пехар у каријери, 35 из категорије Мастерса.

ГОРАНЕ, ЧЕСТИТАМ, НАЈГОРИ СИ: Новак подигао пехар, па се обратио пријатељу Иванишевићу

Фото: EPA-EFE/ PETER KLAUNZER

Ђоковић је остватио и 23 узастопну победу ове сезоне, а после меча је рекао:

- Честитам Милошу и тиму на одличној седмици. У одличној си форми и сигуран сам да ћеш играти добро на УС опену. Тежак меч јуче. Ули одрадио си сјајан посао да би уопште играо финале. Горане честитам ти, си најбољи тренер и најгори играч карташке игре Уно! Дуле је најбољи у томе. Хоћу да поздравим навијаче из Синсинатија и да пошаљем поруку мира и пријатељства Морамо изаћи из ове ситуације и наћи начин да мирније живимо - додао је Ђоковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.

22. 03. 2026. у 07:30

БОСНА У ШОКУ: Селектор Велса се за борбу за Мундијал спремао гледајући филм и о Ратку Младићу

БОСНА У ШОКУ: Селектор Велса се за борбу за Мундијал спремао гледајући филм и о Ратку Младићу

Најновије вести из фудбала су прилично несвакидашње. Босна и Херцеговина се ту нашла у центру пажње. И рат којим је распарчана Југославија, а у којој је српским војним снагама на територији БиХ руководио генерал Ратко Младић.

24. 03. 2026. у 17:05

Коментари (2)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута