САД ИМА ЧИТАВИХ ДЕСЕТ ПРСТИЈУ! Александра Крунић расположена после пласмана у четвртфинале дубла на Ролан Гаросу

Александра Крунић и Ана Данилина биле су данас боље у осмини финала Ролан Гароса против украјинског пара Калинина и Јастремска са 6:4, 6:4.

САД ИМА ЧИТАВИХ ДЕСЕТ ПРСТИЈУ! Александра Крунић расположена после пласмана у четвртфинале дубла на Ролан Гаросу

Фото: Горан Чворовић

У Паризу прошле године и касније на Аустралијан опену, Александра и Ана су биле у финалу, али нису успеле. Ово би могла да буде "трећа срећа".

- Ваљда хоће! За сада имамо комфорније мечеве, што се тиче резултата, него прошле године. А и ове године имам десет читавих прстију, тако да то исто, мислим, мало помаже! – сложила се расположена Крунићева одговарајући на питање "Новости" на конференцији за медије.

Што се тиче јучерашњег меча, истакла је да је било доста "клацкања".

- Услови су тежи него претходних дана. Било је 15 степени мање него јуче. Њих две су сингл играчице. Лопта долази много брже и равније. Паметне су, знају како да играју тенис. Нас две смо спорије ушле у меч. Тактички су доста боље играле, пуно су користиле лоб што нисмо очекивале, добро су неутралисале Ану у старту на мрежи – анализирала је наша играчица.

Али, Александра и Ана су се брзо адаптирале на игру противница.

-  Све у свему, доста тежак меч, мало смо се више нервирале, ушле у неку панику и нервозу, па смо лако могле да одемо у трећи сет. Остале смо фокусиране, радиле смо оно што је било до нас и што смо могле, доста је било борбених и занимљивих поена. Био је ово добар меч с тешким противницама. Резултатски је било много лакше него што нам је било на терену – закључила је Крунићева.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"

ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.

03. 07. 2026. у 17:09

Коментари (0)

ФИКСНЕ ПРОТЕЗЕ КОД ДЕЦЕ И ОДРАСЛИХ: Први корак ка здравом и лепом осмеху