КРАЈ ВЕЛИКЕ КАРИЈЕРЕ! Милош Раонић отишао у пензију

Филип Милошевић

12. 01. 2026. у 09:07

Некадашњи трећи тенисер света, Канађанин Милош Раонић, одлучио је да заврши профеисоналну каријеру.

КРАЈ ВЕЛИКЕ КАРИЈЕРЕ! Милош Раонић отишао у пензију

ФОТО: Н. Скендерија

Најбоља година му је била 2016. Уз финале Вимблдона, на ком је у полуфиналу био бољи од Роџера Федерера, играо је и полуфинале Аустралијан опена и Завршног турнира, финале Индијан Велса и годину је завршио на трећој позицији.

"Дошао је тренутак... Повлачим се из тениса. Ово је тренутак за који знате да ће једног дана доћи, али некако се никада не осећате потпуно спремним за њега. Ипак, ово је најспремније што ћу икада бити. Тенис је био моја љубав и опсесија током већег дела мог живота", написао је Раонић.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача

СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача

НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.

10. 01. 2026. у 15:43

Коментари (0)

ДОКТОРИ МИ НИСУ ДАЛИ НИ ДА ЖИВИМ: Кемал задње тренутке доживео на дијализи - уз ЦИГАРУ