РУД НАХВАЛИО СИНЕРА И АЛКАРАЗА: Бране се на исти начин као Новак Ђоковић!
ЈАНИК Синер и Карлос Алкараз тренутно доминирају тенисом, а о њима је говорио Норвежанин Каспер Руд.
FOTO: Tanjug/AP/Manu Fernandez
Он је открио по чему су Италијан и Шпанац у рангу са "великом тројком".
- Рафа Надал је ударао јако из форхенда, али је његов бекхенд имао више ефекта. Са Карлосем и Јаником нема слабије стране. Било да је форхенд или бекхенд, они ударају јако - рекао је Руд за "Теннис365".
Потом је нагласио да се бране као Новак Ђоковић.
- Уз то, добро се крећу. Изузетно су мобилни. Јаник је одувек јако ударао, али је значајно побољшао своју кретњу. Видимо да проклизава и брани се свуда по терену. Исто је са Алкарасом, мислим да се бране на исти начин као Ђоковић - закључио је 12. играч света.
Подсетимо, Руд је ове године освојио две титуле - најбољи је био на Мастерсу у Мадриду и у Стокхолму.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРЕКИНУТА НЕВЕРОВАТНА СЕРИЈА ЗВЕЗДЕ: Барселона срушила црвено-беле у пуној "Арени"
05. 12. 2025. у 22:02 >> 22:10
КАКАВ СПЕКТАКЛ! Невероватан жреб за Светско првенство у Америци
05. 12. 2025. у 20:07 >> 18:42
ТРЕСЕ СЕ МАРАКАНА! Црвена звезда продаје фудбалера Интеру за 20 милиона евра
05. 12. 2025. у 12:50
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)