"СРЕЋОМ ИМАМ НАЈВЕЋУ ПОДРШКУ НА СВЕТУ!" Новак Ђоковић након тријумфа у осмини финала Мастерса у Шангају
Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић поручио је данас после пласмана у четвртфинале Мастерса у Шангају да је меч против Шпанца Ђаумеа Мунара био физички веома захтеван и додао да има најбољу подршку на свету.
FOTO: Tanjug/AP
Ђоковић се раније данас пласирао се у четвртфинале Мастерса у Шангају, пошто је у осмини финала победио Шпанца Ђаумеа Мунара резултатом 6:3, 5:7, 6:2.
Српски тенисер је неколико пута током меча тражио медицинску помоћ због проблема са повредом потколенице леве ноге, али је успео да савлада Мунара и да заслужено стигне до четврфинала Мастерса у Шангају.
- Тежак дан на послу. Физички веома захтевно. Срећом, имам најбољу подршку на свету - написао је Ђоковић на друштвеним мрежама.
Српски тенисер је током данашњег меча имао велику подршку навијача са трибина.
Ђоковић је тријумфом против Мунара са 38 година и 133 дана постао најстарији тенисер у историји који је изборио пласман у четвртфинале једног турнира из Мастерс серије. Он је оборио рекорд Роџера Федерера који је 2019. стигао до четвртфинала Мастерса у Шангају са 38 година и 60 дана.
Мастерс у Шангају се игра за наградни фонд од 9.196.000 долара.
Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања
Препоручујемо
"СРЕЋАН САМ КАД СВИ ПАТЕ"! Тениски свет у неверици након изјаве Данила Медведева
07. 10. 2025. у 09:50
САД СЕ СВЕ ЗНА: Ево кад Новак Ђоковић игра меч осмине финала у Шангају
06. 10. 2025. у 18:34
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)