НИШТА ОД ИЗНЕНАЂЕЊА! Зверев и Пол у другом колу Ју-Ес опена
Немачки тенисер Александар Зверев пласирао се у друго коло последњег гренд слем турнира сезоне, Ју-Ес опена, пошто је јутрос у Њујорку у првом колу победио Чилеанца Алехандра Табила 6:2, 7:6 (7:4), 6:4.
FOTO: Tanjug/AP
Меч је трајао два сата и девет минута. Зверев је трећи тенисер света, док се Табило налази на 122. месту АТП листе.
Немачки тенисер ће у другом колу играти против Британца Џејкоба Фернлија, који је на старту УС Опена савладао Шпанца Роберта Баутисту Агута 7:5, 6:2, 5:7, 6:4.
Пласман у друго коло изборио је и Американац Томи Пол, који је јутрос надиграо Данца Елмера Молера 6:3, 6:3, 6:1. Амерички тенисер ће се у другом колу састати са Нуном Борхесом из Португалије.
Препоручујемо
СРБИН ИСПАО ИЗ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Атлетико Мадрид победио Бриж и пласирао се у осмину финала
24. 02. 2026. у 20:48
ПОСЛЕ "РАТНЕ АВАНТУРЕ": Боксери Србије из Русије стигли у Београд - коначно!
24. 02. 2026. у 20:10
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"
ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).
24. 02. 2026. у 07:00
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)