КРАЈ ВЕЛИКЕ КАРИИЈЕРЕ! Двострука гренд слем шампионка отишла у пензију
Француска тенисерка Дијана Пари пласирала се у друго коло последњег гренд слем турнира у сезони, УС Опена, пошто је данас у првом колу у Њујорку победила Чехињу Петру Квитову 6:1, 6:0.
FOTO: Tanjug/AP
Меч је трајао само 53 минута. Ово је био последњи меч у каријери за Квитову, која је добила овације са трибина.
- Било ми је веома тешко, емотивно да играм. Могла сам и бољи отпор да пружим, међутим није ишло. Хвала Њујорку, јер ми је овде последњи плес. Било је ово једно незаборавно путовање - изјавила је Квитова, која се тренутно налази на 543. месту WТА листе.
Квитова (35) је у каријери освојила 31 трофеј у сингл конкуренцији, а два пута је тријумфовала на Вимблдону (2011. и 2014. године).
Она је најбољи пласман у каријери имала у октобру 2011. године када је била друга тенисерка света.
Препоручујемо
НЕ, НЕ, САМО ТО НЕ! Тијана Бошковић у сузама напустила терен... (ВИДЕО)
25. 08. 2025. у 17:00 >> 17:00
ДВЕ СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДУ! Владан Милојевић пред Пафос - Звезда обрадовао "делије"
25. 08. 2025. у 17:57
ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!
ПОСЛЕ веома битне победе над Интером у "Дерби Дела Мадонини", Милан гостује Лацију у недељу увече са јасним циљем ,наставити потеру за вечитим ривалом у борби за титулу (20.45).
15. 03. 2026. у 07:30
УКРАЈИНАЦ У СРБИЈИ ОКРЕНУО ЛЕЂА РУСКОЈ ЗАСТАВИ: Није могао ни да сања шта ће потом да се деси (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију и Украјину - "уплела" се и Србија.
14. 03. 2026. у 21:45
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)