БРАВО ОЛГА! Данилоевићева савладала Британку на отварању Синсинатија

Српска тенисерка Олга Даниловић победила је у првом колу Синсинатија Британку Кејти Баултер у два сета – 6:0, 7:5.

БРАВО ОЛГА! Данилоевићева савладала Британку на отварању Синсинатија

Фото: Горан Чворовић

Олга је у првом сету доминирала. Ривалки није допустила ниједан гем, а уз три искоришћене брејк лопте и ниједну шансу за противницу, експресно је повела са 1:0 у сетовима.

Други сет донео је потпуно другачију слику – много неизвесности, преокрета и драме. Баултер је у два наврата имала брејк предности, а чак је и сервирала за сет.

Ипак, тада се видело колико је Даниловићева ментално ојачала – спасила је укупно пет сет лопти, укључујући две узастопне на сервис Британке, да би потом преокренула резултат и серијом од три гема преломила меч у своју корист.

Наредни меч ће Олга одиграти против гренд слем шампионке - Еме Радукану.

Бонус видео: Невиђени детаљи са дочека српских олимпијаца у Београду

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

МОЈЕ ЈЕ ДА КАЖЕМ... Шешељ открио која четири потеза блокадери планирају