ЗАМАЛО НИЈЕ ДОШЛА НА РОЛАН ГАРОС, А УШЛА У ПОЛУФИНАЛЕ: Каква прича Александре Крунић
Фантастичан успех постигла је Александра Крунић (89 дубл ВТА) пласманом у полуфинале дубла на Ролан Гаросу у пару са Казахстанком Аном Даниловим (17 дубл ВТА).
Фото: Горан Чворовић
- Срећна сам, полуфинале гренд слема, да ли дубл, микс, шта год, не бих смела да се жалим. Уживам, стварно – изјавила је Крунићева после меча.
Ово јој је највећи успех у каријери.
- Недостаје ми сингл. Шта год да пријавим, никако због дубла да стигнем. Нисам отишла у Макарску, сада не стижем ни на Квинс, који почиње у суботу. Али, ово су, свакако, лепи проблеми – поручила је српска тенисерка.
Посебно је било занимљиво у другом и трећем сету, када је пар с нашом тенисерком водио са 4:0. У другом сету нису успеле да сачувају толику предност... А онда је дошао трећи.
- Помислила сам, ево га дежа ви! Рекла сам тада себи да имамо још једну шансу да не урадимо оно што смо урадиле. Драго ми је што смо успеле ментално да се извучемо и што смо направиле "рисет" – казала је Александра.
Први гем у 3. сету је, истиче, био веома важан.
- Ту смо прекинуле њихову серију, добиле смо енергију, почеле да верујемо, биле смо у резултату – навела је наша тенисерка.
Тактика им је, каже, била да играју паметно:
- Не бисмо се добро провеле да смо улазиле у њихов ритам.
А Александрин наступ на Ролан Гаросу могао је да се изјалови у последњем тренутку. У синглу није обезбедила пласман за квалификације, док је њен "виђен" пар у дублу Сабрина Сантамарија отказала само три дана пред почетак турнира. Све се, на крају, добро завршило.
- Срећна сам, дуго сам… Не могу да кажем чекала, нисам тип који нешто ради и пита се када ће то да дође – закључила је Александра.
БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ИСТОРИЈСКА ПРОМЕНА ПРАВИЛА ФУДБАЛА! Пенал ће од сада имати један важан "додатак" (ВИДЕО)
04. 06. 2025. у 19:37
ЖЕЛЕЗНИЧАР ПРЕД БРАГУ УРАДИО ВАЖАН ПОСАО! Дефанзивац појачао тим из Панчева
16. 07. 2026. у 10:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"
Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.
16. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)