СЕНЗАЦИЈА НА РОЛАН ГАРОСУ: Како је анонимна Францускиња догурала у полуфинала

Францускиња Лоис Боасон (22. године, 361. на ВТА листи) елимнисала је у четвртфиналу Ролан Гароса 6. носитељку Миру Андрејеву, у два сета, 7:6 (6), 6:3.

СЕНЗАЦИЈА НА РОЛАН ГАРОСУ: Како је анонимна Францускиња догурала у полуфинала

FOTO: Tanjug/AP

Боасонова се пласирала на турнир захваљујући специјалној позивници Француске тениске федерације и од тада живи праву бајку.

Играчица која се дуго мучила с повредом једноставно блиста на теренима у Булоњској шуми.

А колико је њен успех велики, показује и чињеница да је пре овог Ролан Гароса у каријери имала само једну победу на ВТА турнирима!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

БОГ МЕ СПАСИО НАЈГОРЕГ: Аутобус висио над литицом, Босиљчић умало страдао на велики празник - Велику Госпојину славим као други рођендан