НИЈЕ ШПАНКИЊА, НАША ЈЕ! Хамад Међедовић о свом приватном животу
Здушно су Хамада Међедовића (77) у победи против Аргентинца Хуана Мануела Серундола (109 АТП) са 6:3, 6:4, 7:5 подржавали чланови његове породице, сестре Најла и Наида, отац и мајка.
Фото: Горан Чворовић
Навијали су за сваки поен, бодрили га и носили до победе.
Новинаре је занимало колико му значи присуство мајке на трибинама.
- Она и ја имамо јако добру конекцију – одговорио је Хамад. - Увек се осећам добро и мирније када је она ту. Била је са мном од почетка, као и отац, познаје ме, што се каже, у дубини душе, зна сваки мој уздисај и све што радим. Даје ми сигурност и мирноћу кад погледам у њих. Видим да су они ту и прија ми да играм пред њима.
Извештаче је занимало и шта је био преломни тренутак у његовој досадашњој каријери.
- Као из топа ћу рећи: када сам се преселио у Шпанију. Тада сам се суочио са самим собом, са својом каријером и обавезама тенисера, упознао себе као спортисту. Од када сам отишао тамо, буквално живим тенис. Сваки дан ми је везан за тенис. Трудим се да напредујем у свим могућим аспектима. Имам јако добар тим добрих qуди и великих стручњака око себе који ми помажу сваког дана. То ми је највише помогло да искорачим напред – одговорио је Новопазарац.
А на питање да ли у његововом животу, кад већ живи у Шпанији, постоји и нека Шпанкиња, одговорио је:
- Нема. Наша је!
Препоручујемо
"НЕ ЖЕЛИМ О ПРОБЛЕМИМА КОЈЕ САМ ИМАО..." Новак Ђоковић након пораза од Дине Прижмића
08. 05. 2026. у 22:07
КАЗНА ЈЕ СУРОВА: Бивши фудбалер Партизана суспендован до краја септембра
08. 05. 2026. у 21:57
ПУЦА ОД ЕМОЦИЈА НАКОН СЕНЗАЦИЈЕ: Прижмић избацио Ђоковића па отворио душу
08. 05. 2026. у 21:50
РИЈЕРА ПОД ПРИТИСКОМ: Пораз од Дортмунда могао би значити крај за шпанског стручњака
У последњем овосезонском бундеслигашком мечу пред својим навијачима, Борусија Дортмунд ће од 20.30 на "Вестфалену" угостити Ајнтрахт. Тим Ника Ковача има пет бодова више од Лајпцига на два кола до краја и вечерас би могао закључати друго место на табели, док Франкфурт још увек води жестоку борбу за место које води у Европу и позитиван резултат му је преко потребан.
08. 05. 2026. у 06:59
ХРВАТ ШОКИРАО НОВАКА ЂОКОВИЋА У РИМУ! Ко је овоме могао да се нада?
Новак Ђоковић је на турниру из АТП мастерс серије 1000 у Риму данас доживео нешто потпуно неочекивано.
07. 05. 2026. у 16:44
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)