САБАЛЕНКА ПРЕЖИВЕЛА: Прва тенисерка света у осмини финала турнира у Мадриду

Јелена Симаиновић

27. 04. 2025. у 15:06

Белоруска тенисерка Арина Сабаленка пласирала се у осмину финала турнира у Мадриду. Она је у трећем колу победила белгијску тенисерку Елиз Мертенс после три сета, 3:6, 6:2, 6:1.

САБАЛЕНКА ПРЕЖИВЕЛА: Прва тенисерка света у осмини финала турнира у Мадриду

Foto: Profimedia

Прва играчица света, узела је седам пута сервис белгијској тенисерки, док је Мертенс освојила четири брејка.

Белоруска тенисерка забележила је шест асова, док је Мертенс освојила два поена директно из сервиса.

Сабаленка ће у осмини финала играти против победнице дуела између 44. тенисерке света Американке Пејтон Стернс и 153. играчице света Швајцаркиње Ребеке Масарове.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

МАРИЋ ПОНИЗИО БЛОКАДЕРЕ ЗБОГ ЈЕДНОГ СНИМКА: Ово је револуција за оне без мозга