"ТАЈ ПРИТИСАК МЕ УБИЈА": Алкараз забринуо навијаче
Шпански тенисер Карлос Алкарас започео је припреме за део сезоне који ће се играти на шљаци.
FOTO: AP/Tanjug
Карлос Алкарас је пре три године постао најмлађи број 1 у историји тениса, али већ неко време је на трећем месту. Да ли би могло доћи до промене на АТП листи, собзиром на ситуацију око Јаника Синера. Иако је под суспензијом убедњиво држи прво место. Сад је питање да ли би млади Шпанац могао до другог места на светској листи.
Сам Карлос је рекао да је то тешко изводљиво доћи до прво место током сезоне на шљаци.
- Многи људи ме питају или ми говоре да имам шансу да постанем број један уколико Јаник не буде играо. Можда ме је тај притисак убио на неки начин - рекао је Алкараз, како преноси "Тенис спорт".
Алкараз заостаје 3.200 бодова за Синером, а титулом у Монте Карлу би му се приближио са обзиром на то да прошле године није играо у Кнежевини.
- Мислим да нисам у могућности да постанем број 1 у сезони шљаке, чак и ако Јаник не игра, немам прилику да то урадим. Мислим да сам предалеко од њега. Тако да не морам да размишљам о томе, већ да се фокусирам на своју игру и постигнем што бољи резултат - рекао је Алкараз.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
09. 03. 2026. у 06:51
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)