"СРЕЋАН САМ ШТО САМ ДОБРО ЗАВРШИО": Фриц сигуран у Мајамију

Јелена Симаиновић

24. 03. 2025. у 21:40

Тејлор Фриц пласирао се у осмину финала мастерса у Мајамију победом над Денисом Шаповаловом са 7:5, 6:3, а у средишту пажње био је његов ударац у последњем поену првог сета.

СРЕЋАН САМ ШТО САМ ДОБРО ЗАВРШИО: Фриц сигуран у Мајамију

ФОТО: Танјуг/АП

Имао је Шаповалов бриљантних удараца, али недовољно за више од часног пораза, уз доминацију Фрица у другом сету – рани брејк и укупно два изгубљена поена на сопствени сервис у целом сету.

Имао је рани брејк Фриц, сервирао за сет на 5:3, али је преломио тек на 6:5, и то брејком са нулом.

- Био сам срећнији због тога што сам освојио тај сет. Претходно сам сервирао за сет, онда сам био у невољи на свој сервис у гему на 5:5, тако да је то био леп мали ударац којим сам освојио сет. Био сам срећан што сам га завршио - рекао је Фриц.

У осмини финала, Фриц ће играти против Аустралијанца Адама Волтона.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИ У ШОКУ ШТА СЕ ДЕШАВА КОД НАС! Србија масовно производи нове Николе Јокиће! (ВИДЕО)

АМЕРИ У ШОКУ ШТА СЕ ДЕШАВА КОД НАС! "Србија масовно производи нове Николе Јокиће!" (ВИДЕО)

Никола Јокић не само да је опчинио НБА лигу, већ је ас Денвер нагетс и кошаркашке репрезентације Србије "крив" што се Американци све више одушевљавају нашом земљом. А нарочито - српском кошарком.

25. 03. 2026. у 15:15

Коментари (0)

БОСНА У ШОКУ: Селектор Велса се за борбу за Мундијал спремао гледајући филм и о Ратку Младићу