СКАНДАЛ: Два врхунска тенисера се умало нису потукла! "Хајде изађи испред, па да се побијемо!" (ВИДЕО)

Новости онлине

19. 03. 2025. у 18:22

Тенис је уздмрао скандал.

СКАНДАЛ: Два врхунска тенисера се умало нису потукла! Хајде изађи испред, па да се побијемо! (ВИДЕО)

Screenshot / X / The Tennis emotion

На АТП турниру у Фениксу, у америчкој савезној држави Аризони, састали су се Александар Бублик и Корентан Муте.

У једном тренутку њих двојица су се споречкала, али нико није могао да верује у шта ће то да прерасте.

Наиме, момак који наступа за Казахстан, а који је 80. на АТП листи, позвао је свог француског ривала (иначе 76. тенисер света) - да напусте меч који играју, да изађу испред стадиона и - потуку се!

Стварно.

Ево како је то изгледало:

Иначе, после преокрета, Бублик је победио са 2:1 у сетовима (2:6, 7:6(4), 7:5), тако прошао у полуфинале у коме је елиминисао у два сета првог носиоца, Португалца Борхеса.

Ипак, у финалу је сензационални Бразилац Жоао Фонсека зауставио једног од најнесташнијих тенисера данашњице - резултат је, после два тај-брејка, био 7:6(5), 7:6(0) за 18-годишњег младића који је већ 60. на светском рангирању.

---

Ако вас занима Новак Ђоковић, а и све остало везано за тенис, пратите вести о томе на спортским страницама портала "Новости".

На сасвим сте добром месту.

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: Жута хорда се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.

11. 03. 2026. у 07:00

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)