ЈОШ ПОБЕДА ДО ГЛАВНОГ ЖРЕБА: Лајовић после велике борбе стигао на корак од учешћа у Акапулку

Часлав Вуковић

23. 02. 2025. у 15:27

СРПСКИ тенисер Душан Лајовић дошао је на корак до пласмана у главни жреб турнира у Акапулку, пошто је у првом колу квалификације победио Дмитрија Попка са 6:2, 1:6, 6:4.

ЈОШ ПОБЕДА ДО ГЛАВНОГ ЖРЕБА: Лајовић после велике борбе стигао на корак од учешћа у Акапулку

Фото: АП

Тренутно 83. на АТП листи је одиграо идеално први сет. Чак два пута је ривалу одузео сервис и уводни део меча је решио за 37 минута.

Ипак, имао је на све ово спреман одговор Казахстанац. Ескпресно је у другом сегемнту стигао до 0:5, а убрзо након тога је изједначио резултат.

Попко је боље почео одлучујући део меча. Већ у трећем гему је одузео сервис Србину. Лајовић је од тог момента драстично поправио ниво игре, успео два пута да одузме сервис 206. играчу света и потом тријумфује након једног сата и 48. минута.

Душан ће се за главни жреб Акапулка борити са Американцем Лирентом Тијеном.

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: Жута хорда се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.

11. 03. 2026. у 07:00

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена