НОВА ДРАМА И ТИТУЛА: Рубљов приредио спектакл у Дохи и освојио турнир
Руски тенисер Андреј Рубљов освојио је АТП турнир у Дохи пошто је данас у финалу победио Британца Џека Дрејпера резултатом 2:1 (7:5, 5:7, 6:1) после два сата и шест минута.
ФОТО: Профимедиа
У првом сету не само да није било брејка, већ ниједан тенисер није имао ни брејк лопту све до вођства Рубљова 6:5.
Рус затим користи трећу сет лопту на сервис Дрејпера и стиже до вођства у сетовима. Дрејпер је изједначио у сетовима тако што је у другом сету код резултата 5:5 направио брејк и затим искористио прву сет лопту на свој сервис.
На старту трећег сета Рубљов прави брејк, убрзо затим и други и решава меч.
Рус је слављем у Дохи стигао до 17. АТП титуле у каријери.
Рубљову је као победнику турнира у главном граду Катара припало 516.165 долара, док је поражени финалиста зарадио 277.715 америчких новчаница.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
БЛАГОЈЕВИЋ ПОСЛЕ ДЕБИЈА У ДЕРБИЈУ: Није било лако, морам да захвалим играчима
22. 02. 2025. у 18:14
"ВЕЧИТИ ДЕРБИ" КАКАВ ДУГО НИЈЕ ВИЂЕН: Тензије, голови и невероватан реми Црвене звезде и Партизана!
22. 02. 2025. у 17:59 >> 18:00
"НЕ БИХ ТО ХТЕО ДА КОМЕНТАРИШЕМ..." Милојевић емотивно после "вечитог дербија"
22. 02. 2025. у 18:27
ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!
ДАНАШЊИ програм Серија А затвориће Јувентус и Сасуоло који се састају на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута. "Стара дама" се бори за место које води у Лигу шампиона и мора освајати бодове на свом терену како би се нашла међу прва четири на табели.
21. 03. 2026. у 07:20
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)
У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.
21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08
Коментари (0)