ЈЕЗИВО: АТП меч прекинут јер је војска почела да пуца на народ поред терена! (ВИДЕО)

Дарко Николић
Дарко Николић

19. 02. 2025. у 16:49

Асоцијација тениских професионалаца (АТП) нада се да ће тенис на свим континентима достићи популарност као у Европи и Северној Америци, али ... постоје неке озбиљне потешкоће када се ради о Африци.

ЈЕЗИВО: АТП меч прекинут јер је војска почела да пуца на народ поред терена! (ВИДЕО)

Screenshot / X / MatchPo1ntBets

АТП све чешће на "црном континенту" организује Челенџер турнире, на којима је награда за титулу 50 бодова, , па је тако ан ред дошло и надметање у Бразавилу, главном граду Конга. А тамо... тамо нема мира.


То је јако добро могло да се види када су се састали 341. са АТП листе, Тај ден Оуден и Рус који је 1119., Иван Денисов.


Наиме, меч је био прекинут када је одмах поред терена, на улици, дошло до сукоба између војске и народа. Том приликом коришћен је и сузавац, а одјекивали су и пуцњи - да ли су у питању били гумени меци или прави, остало је нејасно.


Тек, када су сви на терену схватили шта се дешава, почели су да беже главом без обзира.


Ево како је то изгледало:

Прекид није дугао трајао, па је Холанђанин Ден Оуден победио са 6:1, 6:3 и стекао право да у другом колу игра против 818. са АТП листе, Бразилца Паула Андреа Сараиве дос Сантоса.

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 06:30

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

ЖЕСТОКО СЕ УВРЕДИЛА: Ђорђе Давид четири месеца није причао са Снежаном Ђуришић - рокер открио детаље