КАО У ХОРОР ФИЛМОВИМА! Позната тенисерка добила напад панике, када је на трибинама видела човека који је прогања (ВИДЕО)
Ема Радукану испала је са турнира у Дубаију (Уједињени Арапски Емирати) већ у другом колу. Изгубила је од Каролине Мухове са 7:6 (8:6), 6:4, али то није главна тема меча. У једном моменту је Британка почела да плаче, тражила је помоћ судије, сакрила се иза судијске столице, па је чак и противница тешила.
Фото: Твитер
Меч је прекинут одмах, умешала се и полиција и ухапсила је једног човека који је био на трибинама. Није још званично потврђено да се ради баш о тој особи, али се спекулише да је у питању човек који је прогања већ дуже време. Извадила је против њега и забрану приласка и наводно је управо њега видела на том мечу.
Да ли је заиста у питању он или неко други није објављено, мада је стигло саопштење од WТА поводом целе те ситуације.
- У понедељак 17. фебруара је Еми Радукану у јавном простору пришао човек који је показао 'фиксирано понашање'. Та иста особа појавила се у првим редовима трибина током њеног меча у уторак и реакцијом људи из турнира је одмах избачен. Биће му забрањен приступ на свим WТА догађајима и чека се процена безбедносних ризика - стоји у саопштењу WТА.
Фото: АП
Најавили су и да ће Еми да пруже сву неопходну подршку.
- Наш приоритет је безбедност играча и то је нешто што је саветовано и обезбеђењу турнира. Радимо активно са Еминим тимом и пружићемо јој сву неопходну подршку. Наставићемо да сарађујемо са турнирима и њиховим безбедносним тимовима широм света како би се сви играчи осећали безбедно - закључује се у саопштењу.
Ема Радукану је са само 18 година освојила УС опен, исписала је историју, постала је нова нада светског тениса. Нажалост, после тог успеха уследио је велики пад, порази су се ређали, напустили су је и неки спонзори.
Међутим, она прича која највише брине јесте та да је један човек прогањао и да се због тога плаши за своју безбедност. Спекулише се да се управо он појавио на турниру у Дубају, мада се чека званична потврда.
У питању је човек по имену Амрит Магар (37). Он је чак три пута посетио њену кућу, ушао је у сукоб са њеним родитељима, па је онда и ухапшен, али није завршио у затвору.
- После свега што се догодило се осећам избезумљено. Не смем да изађем нигде сама, осећам као да ми је неко одузео слободу. Константно се окрећем и гледам да ли ме неко прати. Плашим се да би ово могло да се понови, не осећам се безбедно у својој кући, месту где би требало да се осећам најбезбедније. Размишљам о селидби - рекла је Ема тада.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
07. 12. 2025. у 19:40
ВОЈВОДИНА ОПЕТ ШОКИРАЛА ЗВЕЗДУ! Шампион нокаутиран на Маракани, пресудио му љубимац "делија"! (ФОТО/ВИДЕО)
07. 12. 2025. у 19:07 >> 19:12
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)