ТЕЖАК ПОРАЗ: Олга Даниловић испустила оба сета и због Бугарке остала без четвртфинала Клужа
Српска тенисерка Олга Даниловић није успела да се пласира у четвртфинале WТА турнира у Клужу, пошто је у осмини финала поражена од Бугарке Викторије Томове резултатом 7:5, 7:5.

ФОТО: Танјуг/АП
Меч је трајао сат и 57 минута. Даниловић је 41. тенисерка света, док је Томова 63. на ВТА листи. Бугарска тенисерка је први сет освојила пошто је направила два брејка, док јој је Даниловић једном одузела сервис.
Даниловић је у другом сету водила 5:4 и имала је сет лопту на свој сервис, али је Томова направила преокрет и дошла до победе.
* СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – КЛИКНИ И ОДМАХ ПРЕУЗМИ 6.000 РСД *
Томова ће у четвртфиналу турнира у Румунији играти против боље из дуела између Чехиње Катерине Сијаникове и Американке Каролајн Долехајд.
ВТА турнир у Клужу се игра за наградни фонд од 275.094 долара.
* СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – КЛИКНИ И ОДМАХ ПРЕУЗМИ 6.000 РСД *
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо

ПРОСИНЕЧКИ У ПРОБЛЕМУ: Црна Гора дочекује репрезентацију која није поражена на претходних седам утакмица
ДРУГИ квалификациони циклус заредом Црна Гора се састаје са Гибралтаром, а њихов меч на Градском стадиону у Никшићу отвориће такмичење у групи Л у којој су још Чешка, Фарска Острва и поражени из четвртфиналног дуела Лиге нација између Француске и Хрватске ("ватрени" бране 2:0 из Сплита).
22. 03. 2025. у 07:38

ШОК! Шпијуни Владимира Путина "користили" Кристијана Роналда за слање шифрованих порука о НАТО у Москву!
Наслов звучи као да је из неког крими-романа или шпијунског филма. Али, заправо, посве је тачан.
20. 03. 2025. у 17:55

НЕМАЧКИ ГЕНЕРАЛ ОТЕРАН ИЗ НАТО: Алијанса ћути о скандалу у својим редовима (ФОТО)
НЕПОСРЕДНО пре одласка му је ускраћен сваки приступ документима НАТО-а, преноси "Дојче веле".
22. 03. 2025. у 13:28
Коментари (0)