ДЕЈВИС КУП: Кецмановић отвара дуел са Данцима, Међедовић чека Рунеа
Елмер Молер и Миомир Кецмановић отвориће дуел тениских репрезентација Данске и Србије у првој рунди квалификација за Завршни турнир (Ф8) Дејвис купа у Болоњи, одлучено је данас жребом у Копенхагену.
ФОТО: Танјуг/АП
Овај дуел биће одигран сутра од 16 сати у Копенхагену, а потом следи меч између Данца Холгера Рунеа и Хамада Међедовића из Србије.
У суботу од 12 сати први на терен излазе дублови. Данску ће представљати Аугуст Холмгрен и Јоханес Ингилдсен, док ће за Србију играти Иван и Матеј Сабанов.
Потом ће бити одиграна преостала два меча у синглу, а састаће се Руне - Кецмановић и Молер - Међедовић.
Србија ће у Копенхагену играти без Новака Ђоковића и Душана Лајовића.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ДРСКО: Јелисавета Орашанин БЕЗ ДОЊЕГ ВЕША шета улицом (ФОТО)
ГЛУМИЦА Јелисавета Орашанин поново је привукла сву пажњу када се појавила у комбинацији која је изазвала праву буру на мрежама.
06. 12. 2025. у 20:35
Коментари (0)