ШТА СЕ ДЕСИЛО АНИ КУРЊИКОВОЈ? Некада је била најлепша тенисерка света, а сада у инвалидским колицима (ФОТО)

Новости онлине

29. 01. 2025. у 09:31

НЕКАДА је била сан сваког мушкарца, а сада је далеко од очију јавности.

ШТА СЕ ДЕСИЛО АНИ КУРЊИКОВОЈ? Некада је била најлепша тенисерка света, а сада у инвалидским колицима (ФОТО)

ФОТО: ЕПА

Некадашња тенисерка Ана Курињикова фотографисана је у инвалидским колицима и то први пут после две године, колико је није било у јавности.

На нози је имала ортопедску чизму и један прст јој је бандажиран, али не зна се како се повредила. Фотографисана је са ћеркама, сестром и пријатељима у шопинг центру у Мајамију.

Многи је сматрају једном од најлепших тенисерки свих времена. Што се тиче сингла, није успела да освоји ниједну титулу, а најбољи пласман на ВТА листи јој је био осмо место.

Са друге стране, била је знатно успешнија у конкуренцији парова, где је освојила 16 титула. У тандему са Мартином Хингис тријумфовала је на Аустралијан опену, чиме је достигла прво место у дублу.

Каријеру је завршила 2003. године и након тога се потпуно посветила породици. Тренутно живи у Мајамију, далеко од очију јавности.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.

09. 12. 2025. у 07:00

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 16:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

Ћерка Луке Модрића више личи на Луку Модрића - од Луке Модрића (ФОТО)