ОЛГА ДАНИЛОВИЋ: ''Не желим да верујем да је Бадоса рекла нешто ружно о мени''

Не верујем и не желим да верујем да је моја ривалка имала ружне коментаре на мој рачун. Познајемо се још из јуниорских дана и много пута до сада смо делиле терен и тренирале, изјавила је српска тенисерка Олга Даниловић након што се после пораза од Пауле Бадосе на Аустралијан опену (6:1,7:6) појавила изјава шпанске тенисерке да је "дива која није желела да се заједно загревају и да је због тога изгубила меч у 9,15, знатно пре његовог почетка"

ОЛГА ДАНИЛОВИЋ: Не желим да верујем да је Бадоса рекла нешто ружно о мени

ФОТО: Танјуг/АП

- Ми се пре меча, на загревању, нисмо ни виделе нити причале. Ја сам дошла на заказан термин, одрадила загревање и отишла. Пре два дана делила сам терен са Џесиком Пегулом и то ни једној од нас није био проблем. Не желим да било каква интрига или лажне информације покваре и угрозе леп успех и сјајне успомене које носим из Мелбурна! - рекла је Даниловићева.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (1)

МОЈЕ ЈЕ ДА КАЖЕМ... Шешељ открио која четири потеза блокадери планирају