ЏОИНТ ЕЛИМИНИСАЛА ОЛГУ ДАНИЛОВИЋ: Аустралијанка боља од српкиње на турниру у Хобарту
Српска тенисерка Олга Даниловић елиминисана је са турнира у Хобарту пошто је у првом колу поражена од Аустралијанке Маје Џоинт која је победила резултатом 2:0 (6:2, 6:3) за сат и 26 минута игре.
Фото: EPA-EFE/RICHARD WAINWRIGHT
Српкиња, 53. на ранг листи, изгубила је неочекивано лако од 55 позиција слабије тенисерке. Даниловић није имала ниједну брејк лопту у мечу, а Џоинт је Српкињи одузела сервис чак четири пута и рутински се пласирала даље.
Џоинт ће у осмини финала турнира у Хобарту играти против Пољакиње Магде Линет, која је победила Францускињу Варвару Грачеву 6:3, 3:6, 6:4.
Бонус видео: Невиђени детаљи са дочека српских олимпијаца у Београду
Препоручујемо
ВЕЛИКА ПОБЕДА КЕЦМАНОВИЋА! Србин се пласирао у осмину финала турнира у Аделејду
07. 01. 2025. у 09:00
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина
ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.
29. 12. 2025. у 09:00
ТО БИ БИЛО ТО? Новак Ђоковић најавио крај каријере
Најновије вести из тениса везане су и за фудбал, а за све су "криви" Новак Ђоковић и Кристијано Роналдо.
29. 12. 2025. у 13:22
КОС СЕ ЈАВНО ПОХВАЛИО: Након што је признао да живи са Чедом, стигло изненађење од наше певачице (ФОТО)
НИЈЕ крио одушевљење!
29. 12. 2025. у 09:35
Коментари (0)