САБАЛЕНКА ВЛАДАРКА ЖЕНСКОГ ТЕНИСА: Олга Даниловић задржала 51. место на ВТА листи
Најбоље рангирана српска тенисерка Олга Даниловић задржала је 51. место на најновијој ВТА листи са 1.055 бодова.
Foto: Profimedia
Другорангирана српска тенисерка Лола Радивојевић покварила је пласман за три позиције и тренутно је 183. играчица света са 391 бодом.
Нина Стојановић је напредовала за девет места на ВТА листи и сада се налази на 252. позицији са 278 бодова. Александра Крунић је 288. тенисерка света са 230 поена. У топ 10 најбољих тенисерки света није било промена.
Белорускиња је прва са 9.416 бодова, док је Пољакиња Ига Швјонтек друга са 8.295. Американка Коко Гоф је трећа тенисерка света, а иза ње се налазе Италијанка Јасмин Паолини и Кинескиња Ћинвен Џенг.
Потом следе Елена Рибакина из Казахстана, Американке Џесика Пегула и Ема Наваро, Рускиња Дарија Касаткина и Чехиња Барбора Крејчикова.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРВО ПОБЕДНИЧКО ПОСТОЉЕ ЗА БРАЗИЛ: Тумлер победник велеслалома у Бивер Крику
09. 12. 2024. у 08:33
ФУДБАЛ ЗА ПОРТУГАЛЦЕ НЕЋЕ БИТИ ИСТИ: Крај још једне велике каријере (ВИДЕО)
09. 12. 2024. у 07:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОМИНАНТНО ОТВАРАЊЕ ПРВЕНСТВА: Арсенал је фаворит на свом терену
У првом колу друге руске лиге гледаћемо дуел Арсенал Туле и Текстилштика који се састају на "Стадион Арсеналу" од 18 часова и 30 минута.
13. 07. 2026. у 12:00
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)