ДА ЛИ ЋЕ СЕ ЂОКОВИЋ НАЉУТИТИ? Кирјос оштро ударио на Новака: "Брате?! Је л' уживаш да ми то радиш?!"
Аустралијски тенисер Ник Кирјос, који ради као коментатор такође, говорио је о мечевима Новака Ђоковића, али и о Карлосу Алкаразу.
ТАНЈУГ/АП
Кирјос је рекао да није љубитељ мечева Новака Ђоковића, односно да не воли претерано да преноси мечеве српског тенисера.
- Радио сам доста Новакових мечева и он ме фрустрира. Мрзим да радим његове мечеве у раној фази слемова зато што се он игра са храном четири сата, а ја сам у фазону: ‘Могао сам бити у хотелу пре сат и по’, а он ће водити са 2-0 у сетовима. Онда ће изгубити трећи сет и почети да се жали, онда ће отићи у своју ложу, а у четвртом сету ће бити 7:6 и ја сам у фазону: ‘Брате, је л' уживаш да ме држиш овде’. Пошто он зна да сам ја ту. И онда почиње да губи фокус - рекао је Кирјос.
Додао је и да му пренос Алкаразових мечева изузетно прија.
- Имао сам много Алкаразових мечева, мислим да ми је један од омиљенијих за гледање. Он је тако узбудљив за гледање, увек има нешто у рукаву што мислим да тениски свет није видео. Он ће наставити да се развија - додао је Аустралијанац.
Требало би да Кирјос након дуге паузе због повреде наступи почетком сезоне.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО: Ево ко су потенцијални ривали Србије у баражу Лиге нација
20. 11. 2024. у 09:01
СЕНЗАЦИЈА У МАЛАГИ! Крај каријере Рафаела Надала какав нико није желео да види
20. 11. 2024. у 06:21
КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!
Карабаг, циљајући да прекине серију од пет утакмица без победе против холандских тимова у Европи, дочекује Ајакс на "Републичком стадиону Тофик Бахрамов" у оквиру шестог кола Лиге шампиона.
10. 12. 2025. у 07:40
ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)
Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.
09. 12. 2025. у 20:50
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)