ЛЕПА СЦЕНА НА ТЕНИСКОМ ТЕРЕНУ: Новак Ђоковић још једном показао колико срце има (ВИДЕО)
Најбољи тенисер свих времена Новак Ђоковић отишао је у Софију да би у хуманитарном мечу одмерио снаге са Бугарином Григором Димитровом.
ФОТО: М. Вукадиновић
Тренутно се у Бугарској игра ревијални меч између Григора Димитрова и Новака Ђоковића, где домаћи тенисер води са 1:0 у сетовима, пошто је први добио са 6:4, а овај меч је обележила и једна изузетно слатка сцена.
Наиме, то се одиграли при крају првог сета, а првобитно је меч прекинут, да би онда на терен истрчало једно дете којем је Новак Ђоковић дао рекет и допустио му је да одигра поен против Григора.
Ова сцена је донела овације, али и аплауз дворане у Бугарској, да би потом Ђоковић изгубио идућа два гема и изгубио и први сет.
БОНУС ВИДЕО ОВАЦИЈЕ ПУБЛИКЕ: Тенисери Србије спремни за меч Дејвис купа
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)