"ИСТА ЈЕ СЕРЕНА ВИЛИЈАМС": Мекинро нахвалио Сабаленку

Легендарни тенисер, Џон Мекинро је финалисткињу Ју-Ес опена, белоруску тенисерку, Арину Сабаленку, упоредио са Сереном Вилијамс.

ИСТА ЈЕ СЕРЕНА ВИЛИЈАМС: Мекинро нахвалио Сабаленку

Foto: Profimedia

Пред финалног меча у Њујорку са Џесиком Пегулом, Мекинро је похвалио игру Сабаленке.

- Она и Серена су две најјаче "ударачице" које су икад играле у женском тенису. Мислим да је Сабаленка заиста поправила своју игру, поготово кретање, али још није на најбољем нивоу, мада је атлетски јака као Серена. Можда не баш као она, али све јој је ближе - рекао је Мекинро.

Белоруска тенисерка, Сабаленка је на убедљив начин стигла до финалног меча у Њујорку.

- Имам много поштовања према игри коју игра. Довела је до максимума то што може да уради на терену. Зато и осваја највеће титуле и готово је у конкуренцији за сваки слем. Мислим да је она фаворит у финалу - рекао је Мекинро.

БОНУС ВИДЕО ВЕСЕЛИ СЕ СРПСКИ РОДЕ: Новак Ђоковић је овако прославио злато на Олимпијским играма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПАРТИЗАН УЧИ НА СВОЈИМ ГРЕШКАМА: Три бода против Шапчана су императив за црно-беле

ПАРТИЗАН УЧИ НА СВОЈИМ ГРЕШКАМА: Три бода против Шапчана су императив за "црно-беле"

НАКОН што је у првом колу испустио победу против Земуна, Партизан не сме себи дозволити да и против Мачве којој гостује у другом колу Суперлиге Србије остане без читавог плена (21.00).

26. 07. 2026. у 07:00

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.

23. 07. 2026. у 21:53

Коментари (0)

НЕСТАО ПРЕ 20 ГОДИНА, ПРОНАЂЕН МРТАВ У ШИБЉУ: Тело идентификовано по зубима, МИСТЕРИЈА и даље није решена