"БИЋЕ ТО ДОБАР МЕЧ": Ђере свестан ко је фаворит у српском дербију

Јелена Симаиновић

27. 08. 2024. у 09:38

Српски тенисер Ласло Ђере пласирао се у друго коло Ју-Ес опена након тријумфа над Јаном Ленардом Штруфом резултатом 3:2, по сетовима 6:7 (7:9), 6:1, 6:7 (7:9), 6:4, 6:2.

БИЋЕ ТО ДОБАР МЕЧ: Ђере свестан ко је фаворит у српском дербију

ФОТО: Танјуг/АП

Очекује нас српски дуел у другом колу Ју-Ес опена. Ласло Ђере играће против Новака Ђоковића, а свима је јасно ко је апсолутни фаворит у предстојећем мечу.

Интересантно, и прошле године су Ђере и Ђоковић одмерили своје снаге на овом гренд слему - Новак је славио с резултатом 3:2.

- Пре годину дана смо исто играли. Нема ту шта сад пуно да се каже, верујем да ћу се физички опоравити и бити спреман за тај меч, надам се да ће и рука бити добро. Сви добро знају ко је Новак Ђоковић и шта је постигао у тенису, бројке су, наравно, на његовој страни, не само против мене, него против било кога да игра, тако да, шансе вам нису сјајне када је он са друге стране мреже, али борићу се - рекао је Ђере.

ФОТО: Танјуг/АП

Имао сам јако чудне тренинге, али овај меч је показао да сам на добром путу. Новака је Новак, мени остаје да играм.

- Ево, данас сам се опет уверио да је овај спорт врло чудан, пар пута ми је дошло малтене да спакујем торбе и да одем кући, како је све изгледало, а онда на крају сам преокренуо и добио у пет сетова. Прошле године сам играо јако добар тенис, био у доброј форми, он исто, успео сам да одиграм јако добар меч против њега. Тренирам овде седам дана, то је било прилично катастрофално, мислим данас сам тренирао као да сам био друга особа у односу на претходне дане. То је доста почело да личи на мене, како знам да играм. Тако да не знам шта да кажем, само се надам да ћу дати свој максимум и да ће бити добар меч, видећемо -  рекао је Ђере.

БОНУС ВИДЕО ВЕСЕЛИ СЕ, СРПСКИ РОДЕ: Новак Ђоковић је овако прославио злато на Олимпијским играма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.

22. 03. 2026. у 07:30

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.

21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)