ВЕЛИКА БРУКА! Американац урадио исто што и Ђоковић, а прошао без казне
Интересантна ситуација десила се на турниру у Винстон-Сејлему, када су се у финалу састали Лоренцо Сонего и Алекс Михелсен, када је Американац урадио исто што и Ђоковић на Ју-Ес опену пре четири године.
FOTO: Tanjug/AP
Михелсен је приликом једног ударца погодио неког лоптицом у публици, а потом се ухватио за главу схвативши шта је урадио.
Меч је судила Орели Турт, иста суткиња која је делила правду и када је Ђоковић урадио сличну ствар, те га је тада дисквалификовала, али је Михелсен овај пут прошао некажњено.
БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!
Препоручујемо
НА ОВО СЕ ДУГО ЧЕКАЛО: Новак Ђоковић се коначно огласио о Синеру и афери допинг
25. 08. 2024. у 07:43
"ЧЕМУ ТИ ДВОСТРУКИ СТАНДАРДИ!" Познати тениски стручњак дигао глас због Синера и допинга
24. 08. 2024. у 20:57
ОВО МУ МНОГО ЗНАЧИ: Новак Ђоковић "прошетао“ злато из Париза на Ју-Ес опену (ВИДЕО)
25. 08. 2024. у 07:13
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (1)