БРАВО ОЛГА! Српкиња на две победе од освајања турнира у Јашију
Српска тенисерка Олга Даниловић пласирала се у полуфинале WТА турнира у Јашију, пошто је данас у четвртфиналу победила Мађарицу Ану Бондар резултатом 7:5, 6:2.
Фото: Горан Чворовић
Меч је трајао један сат и 49 минута. Даниловић је 148. тенисерка света, док је Бондар 99. играчица на WТА листи.
Даниловић је у првом сету повела 4:2, Бондар је успела одмах да врати брејк. Даниловић је у 12. гему направила још један брејк што је било довољно за освајање првог сета.
Српска тенисерка је у другом сету направила три брејка и тако дошла до победе.
Даниловић ће у полуфиналу играти против руске тенисерке Мире Андрејеве која је у четвртфиналу победила Хрватицу Леу Бошковић
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СРБИЈА - МЕКСИКО: Орлови морају боље него против Зеленортских острва
СРБИЈА гостује Мексику коме ће ово бити последња припремна за предстојећи Мундијал.
04. 06. 2026. у 22:32
И ПОЛИЦАЈЦИ ЗАПАЊЕНИ: Невероватно шта су запленили
Понекад су и припадници полиције затечени оним што пронађу.
04. 06. 2026. у 16:24
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)