НАКЛОН ДО ПОДА: Још једно велико признање за Новака Ђоковића
Српски тенисер, Новак Ђоковић добио је велико признање, проглашен је од Међународне тениске федерације (ИТФ) за светског шампиона у 2023. годину.
FOTO: Tanjug/AP
Српски тенисер, Новак Ђоковић може да се окити још једним великим признањем и тако крунише још једну годину иза себе.
Ђоковић је освојио три гренд слема у 2023. години, играо четири финала и чак освојио седам титула. Оборио је рекорд по броју проведених седмица на самом врху АТП листе и по осми пут годину завршио на првом месту. То је била апсолутна доминација Новака Ђоковића, па само признање и не чуди.
FOTO: Tanjug/AP
Награда ће бити уприличена у Природњачком музеју у Лондону, а предвиђено је да тамо буде Естер Вергер, холандска суперзвезда у тенису у колицима.
Српски тенисер, Новак Ђоковић је шампион света у мушкој конкуренцији, док код жена то је Арина Сабаленка, Што се тиће мушких дублова то су свакако, Раџив Рам и Џо Салисбури, а у конкуренцији женских дублова признање ће понети Сторм Хантер и Елиз Мертенс.
БОНУС ВИДЕО Надал се припрема за Олимпијске игре - Париз 2024
Препоручујемо
"БЛАГОСЛОВЕН САМ" Новак Ђоковић се огласио у поноћ, морао је ово да подели
07. 07. 2024. у 10:12 >> 10:38
НИКОЛА ЈОКИЋ ДОБИО ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Денвер Нагетс довео хрватског репрезентативца
07. 07. 2024. у 09:17
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)