НОВАК ЂОКОВИЋ ОВО НИЈЕ ЖЕЛЕО ДА ЧУЈЕ: Синер освојио Хале - ево шта то значи за најбољег српског тенисера
Италијански Јаник Синера савладао је у финалу атп турнира у Халеу Хуберта Хуркача резултатом 2:0(7:6, 7:6).
Foto: Profimedia
Хуркач је озбиљно намучио првог тенисера света. Оба сета решена су тек после тај-брејка али је Синер показао квалитет и када је било потребно одиграо је сконцентрисано и славио на турниру у Халеу.
Овим тријумфом освојио је 410 бодова чиме је додатно увећао предност над српским тенисером Новаком Ђоковићем. Синер сада има 9890, а Ђоковић 8360 бодова на АТП листи.
БОНУС ВИДЕО: "ЂОКОВИЋ МОЖЕ ДА ИГРА ЈОШ 2-3 ГОДИНЕ": Горан Иванишевић о Новаку и будућим плановима
Препоручујемо
ЕУРО 2024: Ужасна сцена на ЕУРО 2024! Стигла правда за албанског провокатора!
23. 06. 2024. у 12:00 >> 23:09
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
07. 12. 2025. у 13:43
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)