"ТАЈ ПОРАЗ ИСЦРПЕО ЈЕ ЂОКОВИЋА": Борис Бекер о паду форме и пријатељству са Новаком

Александар Илић
Александар Илић

31. 05. 2024. у 20:00

НЕКАДАШЊИ тренер Новака Ђоковића, Борис Бекер говорио је о најбољем тенисеру планете пред меч трећег кола Ролан Гароса.

ТАЈ ПОРАЗ ИСЦРПЕО ЈЕ ЂОКОВИЋА: Борис Бекер о паду форме и пријатељству са Новаком

Фото АП

Некадашњи тренер српског аса сада ради као тениски експерт за познату телевизију Еуроспорт, а на почетку разговора истакао је велико пријатељство са Ђоковићем. 

- Новак Ђоковић је мој близак пријатељ. Желим му све најбоље. То је све што могу да кажем, започео је Немац излагање и додао: 

- Тренутно се налази у интересантном тренутку каријере, то је сигурно. Прошле сезоне победио је три од четири гренд слемова, освојио АТП финале, али мислим да га је пораз у Дејвис купу пореметио много. Исцрпело је доста његове "магије". 

Бекер сматра да ове сезоне Ђоковић није препознатљив. 

- Ове сезоне није исти. Није нашао форму у Мелбурну. Није изненађење што је изгубио од Јаника Синера. Очекивало се да ће подићи форму у Мајамију или у сезони на шљаци. Растанак са Гораном Иванишевишћем био је изненађење, тајминг је био погрешан. Меч у Монте Карлу против Каспера Руда, већ тада није изгледао исто као раније. Сигурно је да није заборавио да игра тенис. Игра само велике турнире. Мислим да ће вратити своју магију назад. Победио је у Паризу прошле године, а увек је добро вратити се на место где си побеђивао. Никада га не бих потцењивао. Освојио је 24 гренд слем трофеја, а сви виде да је Ролан Гарос за Ђоковића почео. 

БОНУС ВИДЕО: МЕКИНРО ЗА НОВОСТИ: Смешно је што Новаку није било дозвољено да игра у Америци 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...

ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...

Црвена звезда у четвртак увече дочекује Селту на "Стадиону Рајко Митић" (21.00) у једној од кључних утакмица лигашке фазе Лиге Европе, у тренутку када је борба за пласман у нокаут рунду изузетно згуснута. Српски шампион се налази на 11. месту са 13 освојених бодова, док су гости из Галиције три позиције ниже са само бодом мање.

29. 01. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ДОБИЈА МИЛИОНЕ И МИЛИОНЕ?! Данас на Маракану у куповину стиже озбиљан играч