РЕВАНШ ЗА РИМ, МИОМИР КЕЦМАНОВИЋ ПОРУЧИО: Не знам да ли сам имао боља два сета у години!

Одлично је одиграо синоћ Миомир Кецмановић (55. АТП) против Бразилца Тијага Монтеира који је на главни турнир дошао из квалификација (84. АТП), победивши га са 6:2, 6:1, 4:6, 7:5.

РЕВАНШ ЗА РИМ, МИОМИР КЕЦМАНОВИЋ ПОРУЧИО: Не знам да ли сам имао боља два сета у години!

Фото: Горан Чворовић

- Прва два сета су била јако добра, одиграо сам феноменално, не знам да ли сам имао боља два сета у години. Добро је да сам успео да се вратим у четвртом сету, да не морам да играм пети – изјавио је Кецмановић после меча.

Био је то уједно прави реванш за недавни тесан пораз на мастерсу у Риму, када је Миомир избугио са 6:2, 4:6, 7:6, са 8:6 у тај-бреку.

- Срећан сам што сам победио, вратио сам му за Рим. Узбуђен сам што сам победио – закључио је наш тенисер који ће се у следећем колу играти против Данила Медведа (5. АТП).

Г. Ч.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на Сент Џејмсис парку би требао да обилује великим бројем погодака

ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака

"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.

10. 03. 2026. у 07:10

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

ТАЈНА ЦЕЦИНОГ ХИТА: Шта се крије иза стихова песме Фатална љубав