ШОК! Српски тенисер пропушта Олимпијске игре?!
У понедељак 26. маја креће Ролан Гарос, жребови су одређени, српски тенисери су сазнали ривале: Ласло Ђере ће играти против Данијела Алтмајера, а он је у разговору са Спорт Клуб открио да жели да се фокусира на улазак у топ 100 тенисера, те да највероватније неће наступити на Олимпијским играма у Паризу.
М. Вукадиновић
Тенисер из Србије тренутно заузима место на АТП листи које би га одвело у Париз, али су његови планови очигледно другачији.
- Највероватније нећу играти у Паризу због свега што се дешавало. Сада ми је примарни циљ да завршим годину у топ 100. Нисам имао тренера је била пријава тима за Игре, па би требало са селектором да идем, а у репрезентацији нас има доста… Не бих могао да поведем некога из свог тима, тако да ми то ове године после операције није приоритет. Надам се да ћу за четири године имати прилику да играм, ако све буде како треба. Жеља ми је макар на једним Играма да се појавим - рекао је Ђере
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
''СУПЕРЛИГО, НАПУШТА ТЕ ТВОЈ БИСЕР'' Вождовац се опростио од првог ранга такмичења
25. 05. 2024. у 12:36
ГОТОВО ЈЕ ЗА ТЕН ХАГА: Манчестер јунајтед од следеће сезоне има новог тренера
24. 05. 2024. у 19:37
СВЕТОЗАР МАРКОВИЋ РАНИЈЕ ЗАВРШИО СЕЗОНУ: Капитен Партизана оперисао колено
24. 05. 2024. у 18:25
БОКСИНГ ДЕЈ КЛАСИК НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед без капитена дочекује "свраке" која га редовно побеђују претходних година
ЈЕДИНИ меч Премијер лиге на Боксинг деј ове сезоне игра се на „Олд Трафорду“ где Манчестер јунајтед дочекује Њукасл (21.00). Историја је на страни "црвених ђавола“, али форма, кадровски проблеми и недавни међусобни дуели сугеришу да нас чека веома неизсвестан окршај.
26. 12. 2025. у 09:00
"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.
24. 12. 2025. у 19:50
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)