НАКОН ТРАГЕДИЈЕ РЕЗУЛТАТИ У ВЕЛИКОМ ПАДУ: Друга тенисерка света заустављена у четвртфиналу Штутгарта

Филип Милошевић

19. 04. 2024. у 18:18

Маркета Вондрушова, актуелна шампионка Вимблдона, победила је у четвртфиналу Штутгарта другу тенисерку света, Арину Сабаленку после преокрета са 3:6, 6:3, 7:5.

НАКОН ТРАГЕДИЈЕ РЕЗУЛТАТИ У ВЕЛИКОМ ПАДУ: Друга тенисерка света заустављена у четвртфиналу Штутгарта

FOTO: Tanjug/AP

Сабаленка је актуелна шампиона Аустралијан опена, а након тога јој се догодила велика трагедија, остала је без вереника, пошто је извршио самоубиство.

Од тада резултати су јој у ''дебелом'' паду, није више она стара, што је и нормално, сигурно да је ова трагедија баш утицала на партије на тениским турнирима.

Од Аустралијан опена, Белорускиња се није борила нити за један трофеј на Туру. Губила је редом у 2. колу Дубаија од Доне Векић, 4. колу Индијан Велса од Еме Наваро, 3. рунди Мајамија од Анхелине Калињине, и сада од Вондрушове.

Вондрушова ће у полуфиналу играти против боље из меча Костјук - Гоф.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

БОГ МЕ СПАСИО НАЈГОРЕГ: Аутобус висио над литицом, Босиљчић умало страдао на велики празник - Велику Госпојину славим као други рођендан