НЕВЕРОВАТАН МЕЧ У МОНТЕ КАРЛУ: Циципас после велике борбе победио Зверева
СТЕФАНОС Циципас и Александар Зверев одиграли су невероватан меч у осмини финала Монте Карла. На крају је Грк тријумфовао са 7:6, 7:6(3).
Фото: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER
Виђена је велика борба на овом мечу. Немац је у прво сету пропустио четири брејк лопте и због тога је кажњен у 12. гему. Тренутно 12. играч света му је тада одузео сервис и дошао до предности.
Фуриозно је други сегмент почео Циципас, експресно је стигао до 5:0 и чинило се да ће меч брзо бити готов, али пети на планети је одбио да се преда.
Пропустио је Циципас на 5:0 две меч лопте, а онда је момак из Хамбурга подигао нови игре и дошао је до 5:5. Сачували су тенисери сервис до тај-брејка, а онда је у 13. гему бољи био Атињанин и после два сата и осам минута се домогао четвртфинала.
Он ће у наредној рунди играти против Руса Карена Хачанова који је био бољи од Данила Медведева са 6:3, 7:5.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
КАКВА ДОМИНАЦИЈА: Нико као Новак Ђоковић, ово је још један доказ да је Србин најбољи
09. 04. 2024. у 09:02
Е, ТАКАВ ЈЕ НИКОЛА ЈОКИЋ! Србин још једном показао да није само сјајан кошаркаш
11. 04. 2024. у 12:37
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)