"РАФА ЈЕ МОЈ ИДОЛ": Волео бих у будућности да личим на Федерера (ВИДЕО)
Шпански тенисер Карлос Алкараз се пласирао у четвртфинале Индијан Велса и за сада је на добром путу када је у питању одбрана титуле.
FOTO: Tanjug/AP
Након нешто слабијег старта у дуелу са Матеом Арналдијем, уследила је доминација против Феликса Оже Алијасима и Фабијана Марошана, па је заказао дуел са Александером Зверевим у четвртфиналу.
После меча, Алкараз је причао и о свом идолу, али је открио и да би волео да игра као један други играч, који није његов идол.
Наравно, Алкараз је још једном потврдио да је његов идол Рафаел Надал, али није потврдио да би волео да игра истим стилом као он.
- Као што сам много пута рекао, мој идол је увек био Рафа, али желим да играм као Федерер. Стил и елеганција коју је увек показивао на терену су неспорни. Мислим да је мој стил игре мало ближи Роџеровом, тако да ћу се потрудити да једног дана играм као он - рекао је Алкараз.
Бонус видео ПОСЛЕ 7 ГОДИНА ПЕНЗИЈЕ Ана Ивановић се вратила тенису - Надалова сестра послала позив
Препоручујемо
ЗВЕЗДА БЕЗ ТРОЈИЦЕ НА МАКАБИ: Јанис Сферопулос неће моћи да рачуна на трио ''ТТТ''
13. 03. 2024. у 14:15
Наши предлози: "Тип" - тикет за понедељак
За почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
04. 05. 2026. у 06:53
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)