КИРЈОС: ''Да нисам играо у ери Федерера, Надала и Ђоковића већ бих имао гренд слем''
Блистава каријера је била пред једним од најталентованијих тенисера, Ником Кирјосом, међутим он никада није достигао висине које су му се предвиђале због своје ''луде'' главе као и због повреда.
FOTO: Tanjug/AP
Тренутно, Кирјос не игра од прошле године, због повреде, али се одлично снашао у улози коментатора на Еуроспорту.
Аустралијанац има гренд слем титулу у дублу са Танасијем Кокинакисом на Аустралијан опену, док у синглу није успео да дође до пехара. Сада је имао занимљиво запажање, па је рекао:
- Да нисам играо у ери Ђоковића, Федерера и Надала, сигурно бих већ имао гренд слем. Волео бих да нисам играо у време када су у зениту били Мари, Ђоковић, Надал и Федерер. Да нисам имао бих већ сигурно неколико гренд слемова.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ НАПУСТИО МЕЛБУРН: Новак са осмехом отишао из Аустралије (ФОТО)
27. 01. 2024. у 15:32
"ЂОКОВИЋЕВА НЕСПОСОБНОСТ..." Легендарна тенисерка шокирана Новаковом игром
27. 01. 2024. у 09:53
НИК КИРЈОС ИЗНЕНАДИО НОЛЕТОВЕ НАВИЈАЧЕ: "Јаник Синер ће бити нови Новак Ђоковић"
27. 01. 2024. у 09:21 >> 09:44
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)