НЕ ПОНАША СЕ ТАКО ПРЕМА ШАМПИОНУ! Аустралијан опен "увалио врућ кромпир" Новаку Ђоковићу

НОВАК Ђоковић ће други меч у низу играти у дневном термину, а сада је то лоша вест, пошто се у уторак очекује један од најтоплијих дана од почетка турнира, са највишом температуром од 30 степени.

НЕ ПОНАША СЕ ТАКО ПРЕМА ШАМПИОНУ! Аустралијан опен увалио врућ кромпир Новаку Ђоковићу

ФОТО: Танјуг/АП

Ривал ће бити Тејлор Фриц, а меч почиње око 15 сати по локалном времену, тј. око пет ујутру по средњоевропском.

Програм на Род Лејвер арени почиње у три ујутру по српском времену, када играју Коко Гоф и Марта Костјук.

Увече су на Лејверу на програму мечеви: Сабаленка – Крејчикова и Синер – Рубљов.

Иначе, обично се за крај програма, односно вечерње термине остављају посластице, а организатори су проценили да је већи спектакл дуел Италијана и Руса, неголи меч рекордера у Мелбурну. Аустралијанци, не понаша се тако према шампиону.

Подсећања ради, Ђоковић и Фриц досад су се састали осам пута и сваки пут је славио Ђоковић, последњи пут у четвртфиналу Ју-Ес опена прошле године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЂУРИЦА ГАРАНТУЈЕ: Шпанија шампион света! (ВИДЕО)

ЂУРИЦА ГАРАНТУЈЕ: "Шпанија шампион света!" (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

17. 07. 2026. у 13:30

Коментари (0)

ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Језера која опуштају тело и ум од модерног начина живота - Одмор за памћење!